SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Matcher
DECEMBER 2023
 
01
18:30
fre
18:30    
Landskrona IP
Landskrona BoIS P2013 - IK Wormo  -      
 
06
18:30
ons
18:30    
Landskrona IP - F-plan
Landskrona BoIS P2013 - FC Bellevue  -      
10
09:45
sön
09:45    
Stadionområdet
Malmö FF - Landskrona BoIS   -      
JANUARI 2024
 
04
18:30
tor
18:30    
Landskrona IP - F-plan
Landskrona BoIS P2013 - IK Wormo P2014  -      
 
15
11:15
mån
11:15    
Landskrona IP - F-plan
 
Landskrona BoIS P2013 - Helsingborgs IF  -      
21
12:00
sön
12:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS P2013 - IF Lödde  -      
 
27
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP Plan 7
Eskilsminne - Landskrona BoIS P2013  -      
28
10:00
sön
10:00    
Landskrona IP
 
Landskrona BoIS P2013 - Hittarps IK  -      
FEBRUARI 2024
 
03
09:30
lör
09:30    
Landskrona IP
Landskrona BoIS P2013 - Lunds BK  -      
03
09:30
lör
09:30    
Landskrona IP - F-plan
Landskrona BoIS P2013 - Eslövs BK  -      
04
14:00
sön
14:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS P2013 - BK Höllviken  -      
 
10
13:00
lör
13:00    
Stångby IP (Vallkärravägen 16B)
Landskrona BoIS P2013 - Torns IF  -      
 
17
11:30
lör
11:30    
Högalids IP
 
Kävlinge Harrie FF - Landskrona BoIS P2013  -      
18
14:00
sön
14:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS P2013 - Husie IF  -      
18
15:15
sön
15:15    
Landskrona IP - F-plan
Landskrona BoIS P2013 - Husie IF  -      
 
24
11:00
lör
11:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS P2013 - Bara GoIF  -      
25
14:00
sön
14:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS P2013 - BK Olympic  -      
MARS 2024
 
02
15:15
lör
15:15    
Pilbäcks IP
IFK Klagshamn - Landskrona BoIS P2013  -      
03
10:00
sön
10:00    
Landskrona IP - F-plan
Landskrona BoIS P2013 - Staffanstorp United FC  -      
 
09
15:15
lör
15:15    
Landskrona IP - F-plan
Landskrona BoIS P2013 - Högaborgs BK  -      
09
15:30
lör
15:30    
Örebäcksvallen
Båstads GIF - Landskrona BoIS P2013  -      
 
17
14:30
sön
14:30    
Exan. Konstgräsplanen.
BK Fram - Landskrona BoIS P2013  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Asmundtorps IP (Rågången 6)
Landskrona BoIS P2013 - Åkarps IF  -      
23
11:00
lör
11:00    
Asmundtorps IP (Rågången 6)
Landskrona BoIS P2013 - Skabersjö IF  -      
24
09:00
sön
09:00    
Lomma IP
 
GIF Nike - Landskrona BoIS P2013  -      
 
30
11:00
lör
11:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS P2013 - IFK Klagshamn  -      
30
11:00
lör
11:00    
Landskrona IP
 
Landskrona BoIS P2013 - Viken IK  -      
31
13:00
sön
13:00    
Västervångs IP
FC Trelleborg - Landskrona BoIS P2013  -      
APRIL 2024
 
13
13:30
lör
13:30    
Toftavallen, plan 4
Ödåkra IF - Landskrona BoIS vit  -      
14
10:00
sön
10:00    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS röd - Häljarps IF röd  -      
14
15:30
sön
15:30    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Alegria FK svart - Landskrona BoIS svart  -      
 
21
sön
00:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS vit -   -      
21
10:00
sön
10:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF ljusblå - Landskrona BoIS röd  -      
 
24
18:00
ons
18:00    
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
Landskrona BoIS svart - IK Wormo blå  -      
27
09:30
lör
09:30    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS röd - Borstahusens BK röd  -      
28
11:00
sön
11:00    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS vit - Eskilsminne IF blå  -      
MAJ 2024
 
01
11:00
ons
11:00    
Landskrona IP - F-plan
 
Landskrona BoIS P2013 - Helsingborgs IF  -      
03
fre
00:00    
Västergårds IP 6, 7-manna
Högaborgs BK svart - Landskrona BoIS vit  -      
04
12:00
lör
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF röd - Landskrona BoIS svart  -      
05
09:30
sön
09:30    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Landskrona BoIS röd  -      
 
06
18:30
mån
18:30    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS svart - Stattena IF vit  -      
10
10:00
fre
10:00    
Bortamatch
 
Husie IF - Landskrona BoIS P2013  -      
 
17
17:30
fre
17:30    
Ulkavallen (Havsgatan 5)
 
Borstahusens BK - Landskrona BoIS P2013  -      
18
10:00
lör
10:00    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS röd - Kågeröds BoIF  -      
18
12:00
lör
12:00    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS svart - Högaborgs BK grön  -      
19
sön
00:00    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS vit - Spanska Akademin FF 1  -      
19
11:00
sön
11:00    
Ulkavallen
Landskrona BoIS P2013 - Malmö FF  -      
 
25
11:00
lör
11:00    
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
IK Wormo 1 - Landskrona BoIS svart  -      
25
12:30
lör
12:30    
Ulkavallen IP B-plan 7-manna
Borstahusens BK blå - Landskrona BoIS vit  -      
26
11:30
sön
11:30    
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
BK Fram vinröd - Landskrona BoIS röd  -      
26
13:00
sön
13:00    
Bortamatch
 
Hittarps IK - Landskrona BoIS P2013  -      
 
30
18:00
tor
18:00    
Häljarps IP A-plan 7-manna 1
Häljarps IF vit - Landskrona BoIS vit  -      
JUNI 2024
 
01
10:00
lör
10:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS röd - IK Wormo 2  -      
01
12:00
lör
12:00    
Landskrona IP E-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS svart - Båstads GIF svart  -      
02
10:00
sön
10:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS vit - Stattena IF blå  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS röd - Helsingborgs AIS vit  -      
09
sön
00:00    
Bortamatch
- Landskrona BoIS svart  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS vit - Hittarps IK röd  -      
16
13:00
sön
13:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde svart/gul - Landskrona BoIS röd  -      
16
13:00
sön
13:00    
Laröds IP E-plan, 7-manna
Hittarps IK Blå - Landskrona BoIS svart  -      
 
23
15:00
sön
15:00    
Landskrona IP - F-plan
Landskrona BoIS P2013 - Malmö FF  -      
 
HUVUDPARTNERS TJEJFOTBOLL
_