SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Matcher
DECEMBER 2023
 
03
11:00
sön
11:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS - Kulladals FF  -      
FEBRUARI 2024
 
17
11:00
lör
11:00    
Bortamatch
Stehags - Landskrona BoIS  -      
17
12:30
lör
12:30    
Bortamatch
Stehags - Landskrona BoIS  -      
MARS 2024
 
02
14:00
lör
14:00    
Bortamatch
Landskrona BoIS - MFF  -      
03
10:00
sön
10:00    
Bortamatch
Landskrona BoIS - Oxie  -      
03
11:45
sön
11:45    
Bortamatch
Landskrona BoIS - Oxie  -      
APRIL 2024
 
07
08:30
sön
08:30    
Bortamatch
 
Landskrona BoIS F2012-2013 - Cup BBK  -      
 
13
13:30
lör
13:30    
Vidablick IP konstgräs 7-manna 2
Råå IF ljusblå - Landskrona BoIS vit  -      
14
14:00
sön
14:00    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS svart - Ljungbyheds IF  -      
 
21
13:00
sön
13:00    
Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
Båstads GIF - Landskrona BoIS svart  -      
 
23
19:00
tis
19:00    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS vit - Hittarps IK vit  -      
27
10:00
lör
10:00    
Landskrona IP I-plan
Landskrona BoIS svart - Glumslövs FF  -      
28
10:00
sön
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF - Landskrona BoIS vit  -      
MAJ 2024
 
05
sön
00:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS vit - Kullavägens BK  -      
05
12:00
sön
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF orange - Landskrona BoIS svart  -      
 
18
11:30
lör
11:30    
Västergårds IP 4, 7-manna
Eskilsminne IF randig - Landskrona BoIS vit  -      
19
10:00
sön
10:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 1
Vikens IK - Landskrona BoIS svart  -      
 
26
sön
00:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS svart -   -      
26
11:00
sön
11:00    
Landskrona IP B7
Landskrona BoIS vit - Billesholms IK   -      
JUNI 2024
 
01
11:30
lör
11:30    
Västergårds IP 2, 7-manna
Eskilsminne IF gul - Landskrona BoIS svart  -      
02
10:00
sön
10:00    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Fortuna FF svart - Landskrona BoIS vit  -      
 
08
12:00
lör
12:00    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 2
Landskrona BoIS svart - Hittarps IK svart  -      
09
13:00
sön
13:00    
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS vit - Råå IF ljusblå  -      
 
16
11:00
sön
11:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF gul - Landskrona BoIS svart  -      
 
17
19:00
mån
19:00    
Laröds IP E-plan, 7-manna
Hittarps IK vit - Landskrona BoIS vit  -      
 
HUVUDPARTNERS TJEJFOTBOLL
_